Šimon - Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)
Zelený trh, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, číslováno vlevo dole tužkou č. 75, nedatováno (1908), barevný lept a suchá jehla/papír, 25,5 x 31 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.500,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |